Nowa kolekcja już na stronie!Idź na wiosenne zakupy z Suzana.pl>>

Szczegóły produktu

Skarpety medyczne w rozmiarze uniwersalnym (36/41)

Skarpetki medyczne SOMEDIC grafitowe o specjalnej konstrukcji. Noszone na stopach i podudziu pacjenta w celu zamierzonego utrzymania stóp w zdrowiu i ograniczenia wzrostu grzybów, bakterii i pleśni. Specjalna konstrukcja skarpetek terapeutycznych bez wątpienia powoduje bezuciskowe przyleganie ich do stóp i podudzia użytkownika, zapewniająca swobodny przepływ krwi i komfort dla nóg użytkownika.

Skarpetki terapeutyczne stosowana są w łagodzeniu przebiegu następujących chorób:

cukrzyca

-stopa cukrzycowa

-niewydolność tętnicza i żylna kończyn dolnych

-nawracająca grzybica stóp

-nadpotliwość

Prolen Siltex® jest polipropylenowym włóknem poddanym oczywiście specjalnym procesom wykańczającym z zastosowaniem antybakteryjnych dodatków. Istotnie wytworzonych na bazie jonów biogennego srebra(Ag+). W rezultacie zapobiegają rozmnażaniu się bakterii, grzybów i pleśni. Oczywiście zastosowanie włókna Prolen Siltex® zmniejsza możliwość szerzenia się infekcji, eliminuje nieprzyjemne zapachy i przyczynia się do biologicznej równowagi skóry. Antybakteryjne dodatki (jony srebra) wprowadzane są bezpośrednio do materiału stosowanego do produkcji włókna. dlatego też wszystkie właściwości wyrobu zachowane są przez cały jego okres żywotności.

 

Skład: 75% Bawełna, 20% Siltex®, 5% Elastan

Kolor: Grafitowy
Model: 752
Zobacz podobne produkty

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać
5% RABATU

Dołącz do nas, aby otrzymywać informacje o promocjach, kodach rabatowych i innych akcjach specjalnych oraz 5% kod rabatowy już na pierwsze zakupy!
Podając swój adres e-mail zgadzasz się na otrzymywanie od nas informacji handlowych. Administratorem Twoich danych będzie SUZANA.PL Kamil Woźnica i będą one wykorzystywane w celu wysyłki tychże informacji. Zgodę tą możesz w każdej chwili wycofać. Szczegóły w polityce prywatności